KOHALETOIMETAMINE

Kliendil on võimalik valida 2 kohaletoimetamise viisi vahel:

  • DPD kulleri vahendusel Eesti Vabariigi piires – 4,00 €.
  • Tulen ise järgi 0,00 €

Kaup jõuab kohale vastavalt tellimuse vormistamisel valitud kohaletoimetamise viisile:

  • Kulleri vahendusel postitamisele hiljemalt ülejärgneval tööpäeval.
  • Ise järgi tulles tuleb tulla kohale Meditsiinigrupp AS kontori aadressil Pärnu mnt.499, Laagri, Harjumaa. Kontor avatud 9:00- 16:30

Meditsiinigrupp vastutab tellitud ja ostetud kauba eest selle transportimise jooksul, kauba kättesaamise hetkest kullerilt läheb kauba kahjustumise ja/või kadumise risk üle tellijale. Juhul, kui tellija on kauba kättesaajana märkinud kellegi kolmanda isiku (näiteks kingituse saaja), kinnitab ta vastava korralduse andmisega, et nimetatud kolmas isik võtab endale kauba vastuvõtmise kohustuse ja vastutuse selle juhusliku kahjustumise ja/või hävimise riski eest alates kauba vastuvõtmisest kullerilt. Meditsiinigrupp ei saa tellimusi tagasi kutsuda pärast kauba väljasaatmist (s.t. juhul, kui kaup on tellijale välja saadetud, jääb kohaletoimetamiskulu tellija kanda ning kauba mittesobimise korral kehtib talle vaid tavapärane 14-päevane tagastamisõigus).

NB! Paki saab kätte ainult sel juhul, kui olete saanud e-maili, et Teie tellimus on täidetud.

Teie tellimus peab jõudma kohale 1 – 5 tööpäeva jooksul alates ostusumma tasumisest. Juhul, kui mõnel põhjusel tekib tellimusel viivitus, võtame Teiega koheselt ühendust.